Aktualności
Od rozmów do refrenów u „Youngersów w Bibliotece”
Dodano:
Czerwcowe spotkanie Klubu Młodzieżowego „Youngersi w Bibliotece” upłynęło pod znakiem rozmów, śmiechu i... muzycznych popisów. Młodzież dzieliła się swoimi historiami, a tematów jak zawsze nie brakowało. Największe emocje wzbudziło jednak karaoke, podczas którego biblioteka na chwilę zamieniła się w salę koncertową. W rytmie hitów musicalowych oraz przebojów Michaela Jacksona ujawnił się niejeden wokalny talent. Było głośno, wesoło i przede wszystkim razem. Wakacyjny nastrój szybko udzielił się wszystkim, a spotkanie zakończyliśmy w świetnych humorach. W oczekiwaniu na kolejne fantastyczne spotkanie… może coś zanućmy?