STYCZNIOWE CZWARTKOWE SPOTKANIA W BIBLIOTECE „POD ZNAKIEM EGZOTYCZNYCH PODRÓŻY”

Spotkania czwartkowe w chłodnym i ponurym styczniu to wirtualne podróże w ciekawe i ciepłe miejsca. Uczestnicy spotkań zapragnęli zobaczyć zabytki Iranu i egzotyczne klimaty pachnącego przyprawami i brzmiącego piszczałkami arabskiego suku. Kolejne spotkanie to wizyta w bajkowej, Toskanii na słonecznych winnicach. Na następne wybraliśmy się gondolą do słonecznej Wenecji. W atmosferę podróży pozwalała nam się wczuć muzyka i fragmenty filmów oraz zdjęć podróżników. Panie, które odwiedziły te miejsca wspominały i opowiadały o swoich wrażeniach.

Organizując cykliczne Spotkania Czwartkowe dla Seniorów nie można było nie zaakcentować bardzo ważnej dla wielu z Pań daty 21 stycznia. Dzień Babci to szczególne święto i oczekiwanie na okazanie życzliwości i pamięci o Babciach. Które najbardziej na świecie kochają swoje wnuki. Z tej okazji nasze Panie dostały małe prezenciki i przy kawie i ciasteczkach celebrowały miłe święto.
W ramach cyklicznych spotkań czwartkowych w Mediatece odbyło się 25 stycznia spotkanie z Dzielnicowym, sierżantem Tomaszem Kuśpikiem. Grupa naszych stałych, miłych Gości obejrzała prezentację dotyczącą właściwego zachowania się w sytuacji, gdy zgubimy dokumenty. Druga część poświęcona była tematowi udzielania pierwszej pomocy.

Jesteś tutaj: Start Galeria 2018 Różne STYCZNIOWE CZWARTKOWE SPOTKANIA W BIBLIOTECE „POD ZNAKIEM EGZOTYCZNYCH PODRÓŻY”