BAL KARNAWAŁOWY 2018

9 lutego w Wypożyczalni Dziecięcej zorganizowaliśmy Baśniowy Bal Karnawałowy. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach: odgadywały zagadki literackie, dekorowały maski karnawałowe i tańczyły przy muzyce. Dobrą zabawą rozpoczęliśmy ferie!

Czytaj więcej...

STYCZNIOWE CZWARTKOWE SPOTKANIA W BIBLIOTECE „POD ZNAKIEM EGZOTYCZNYCH PODRÓŻY”

Spotkania czwartkowe w chłodnym i ponurym styczniu to wirtualne podróże w ciekawe i ciepłe miejsca. Uczestnicy spotkań zapragnęli zobaczyć zabytki Iranu i egzotyczne klimaty pachnącego przyprawami i brzmiącego piszczałkami arabskiego suku. Kolejne spotkanie to wizyta w bajkowej, Toskanii na słonecznych winnicach. Na następne wybraliśmy się gondolą do słonecznej Wenecji. W atmosferę podróży pozwalała nam się wczuć muzyka i fragmenty filmów oraz zdjęć podróżników. Panie, które odwiedziły te miejsca wspominały i opowiadały o swoich wrażeniach.

Czytaj więcej...

TŁUSTY CZWARTEK Z SENIORKAMI

W tłusty czwartek w Medi@tece małe kasyno z naszymi ukochanymi Seniorkami przy słodkich pączkach i pysznej kawie... Gra z żółtym serem była tylko rozgrzewką przed prawdziwą, zaciętą walką o króliki, barany, i krowy w Super Farmerze... Medi@teka dziękuje za spotkanie i nie może się doczekać kolejnego Smile

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Start Galeria 2018 Różne