Teraz Lgota!

Kolejny piknik i stoisko bookcrossingowe za nami! Taka forma promowania czytelnictwa odpowiada zarówno nam bibliotekarzom, jak i czytelnikom. Zainteresowanie biblioteczną ofertą towarzyszy nam za każdym razem, co bardzo nas cieszy! Tak było także na pikniku w Lgocie!
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji!

Czytaj więcej...

PIKNIK MYŚLACHOWICKI

Kolejny gminny piknik za nami. Sobota, 30 czerwca, Myślachowice i oczywiście biblioteczny bookcrossing! Atrakcji było co nie miara. Dmuchane zamki, przejażdżki na kucykach, stoisko z militariami, gry, zabawy, słodkości. I w tym wszystkim Miejska Biblioteka Publiczna z gadżetami, książkami i zakładkami. Oto kilka zdjęć. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

„ŻYWE KSIĄŻKI” PO RAZ DRUGI!

W ramach współpracy z fundacją „Polistrefa” po raz drugi już gościliśmy w naszej Bibliotece „Żywe Książki”. Spotkanie oparte na kanwie właśnie biblioteki i „wypożyczania” książek cieszyło się sporym zainteresowaniem. Dostarczyło też jedynych w swoim rodzaju wrażeń! Było i poważnie, i wesoło, trochę z zadumą, trochę sentymentalnie…Ale za każdym razem bardzo, bardzo ciekawie! Za rok z radością powtórzymy inicjatywę Smile
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj więcej...

DNI TRZEBINI 2018

Dni Trzebini odbyć się muszą, nawet pomimo chłodu, wiatru i deszczu Smile Sobota, 23 czerwca, była właśnie taka, ale nie przeszkodziło to ani organizatorom, ani uczestnikom. Biblioteka tradycyjnie na dniach miasta również miała swoje stoisko! Akcja bookcrossingowa, gadżety, zakładki; wszystko cieszyło się dużym powodzeniem wśród tych, którzy odwiedzili biblioteczne stanowisko. Dodatkowo na scenę główną zostali wywołani laureaci konkursu „Mistrz wiedzy o Trzebini”, który organizowany był już po raz 25.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z obchodów 24 Dni Trzebini.

Czytaj więcej...

BOOKCROSSINGOWY WEEKEND

Piknikowo, zabawowo i książkowo. Ostatni weekend upłynął nam pod znakiem pikników rodzinnych organizowanych przy okazji Dnia Dziecka. Dzieci i rodzice bawili się, a my oferowaliśmy im bookcrossing, gadżety, zakładki, foldery, itp. Wszak czytelnictwo szerzyć trzeba zawsze i wszędzie Smile Byliśmy na Osiedlu Widokowym, w Psarach i w Dulowej!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Start Galeria 2018 Różne