Zimowa afera w Bibliotece

19 grudnia w Naszej Bibliotece gościł krakowski Teatr Maska z przedstawieniem "Zimowa afera - ktoś porwał renifera!". Zaproszone dzieci świetnie się bawiły i wspólnie z Reniferem, Bałwankiem i Skrzatem sprawdzały swoją gotowość do Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

ANDRZEJKI I KATARZYNKI

29 listopada w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży odbyły się Andrzejki i Katarzynki. Najmłodsi czytelnicy poznawali swoją przyszłość lejąc wosk i odgadując imiona przyszłych wybranków i wybranek. Dzięki pomocy naszych wspaniałych wolontariuszy ten niezwykły dzień magii i czarów okazał się wspaniałą zabawą dostarczającą wielu przeżyć i emocji.
Po więcej zdjęć zapraszamy na nasz profil na facebook.

Czytaj więcej...

NARODOWE CZYTANIE 2016

Już po raz czwarty Miejska Biblioteka Publiczna w Trzebini wzięła udział w ogólnopolskiej inicjatywie „Narodowe Czytanie” przeprowadzanej pod honorowym patronatem pary prezydenckiej.

Czytaj więcej...

WIECZÓR Z DUCHAMI

28 października w naszej Bibliotece odbyła się zabawa pt. Wieczór z Duchami. Przybyły na nią z dalekich stron wiedźmy, wampiry i różne przerażające stwory. Brały udział w zabawach plastycznych, grały w "dyniowe kręgle" i skorzystały z usług profesjonalnej wróżki, a na koniec w ciemnych korytarzach, poszukiwały Bibliotecznego Ducha.
Pełna fotorelacja na bibliotecznym facebook'u.

Czytaj więcej...

DNI TRZEBINI

W sobotę 25 czerwca, w ramach XXII Dni Trzebini na stanowisku Biblioteki można było wziąć udział w akcji Bookcrossingu, konkursie plastycznym, a także obserwować zabawy i pojedynki rycerskie i spróbować swoich sił w walce na miecze, pod okiem Bractwa Rycerskiego Ziemi Lipowieckiej.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Start Galeria 2016 Różne