PRZEDSTAWIENIE "SKARB TO NIE TYLKO ZŁOTO"

17 grudnia w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży odbył się spektakl pt. "Skarb to nie tylko złoto", w wykonaniu aktorów Agencji Artystycznej "Blaszany Bębenek". Dzieci czynnie uczestniczyły w zabawie i brały aktywny udział w przedstawieniu.

Czytaj więcej...

SPOTKANIA Z GRĄ "OIL CITY - GALICYJSKA GORĄCZKA CZARNEGO ZŁOTA"

Kim byli pionierzy przemysłu naftowego w Galicji?  Czy łatwo jest zarządzać spółką? Czy gry to dobry sposób nauki ekonomii? Na te i inne pytania mogli odpowiedzieć uczestnicy spotkań zorganizowanych w ubiegłym tygodniu przez naszą Bibliotekę.  

Czytaj więcej...

"Czytam sobie w bibliotece"

W ubiegłym tygodniu w ramach projektu "Czytam sobie w bibliotece" odwiedziły nas grupy dzieci z Przedszkola "Błękitna Laguna" oraz z Przedszkola w Płokach. Młodzi czytelnicy zapoznali się z serią książek wydawnictwa Egmont "Czytam sobie", wyruszyli w podróż za papugą poszukującą swego jaja, poszukiwali śladów, niczym najlepsi tropiciele , wzięli udział w warsztatach plastycznych a na koniec otrzymali pamiątkowe teczki i medale.

Czytaj więcej...

SMERFNE PRZYGODY

4 grudnia Miejska Biblioteka Publiczna oraz Rada Osiedla "Centrum" w Trzebini zaprosiły dzieci na spektakl pt. "Smerfne przygody". Przedstawienie przygotowali aktorzy Agencji Artystycznej "Blaszany Bębenek". Teatrzyk miał charakter interaktywny; dzieci bawiły się wraz z aktorami, śpiewały, tańczyły i odpowiadały na zadawane im pytania. Po przedstawieniu dzieci spotkały się ze Świętym Mikołajem.

Czytaj więcej...

NOC STRASZYDEŁ

30 października w naszej Bibliotece odbyła się Noc Straszydeł. Przybyły na nią z dalekich stron wiedźmy, wampiry i różne przerażające stwory. Wysłuchały legend o tenczyńskim zamku, brały udział w zabawach plastycznych, grały w "potworne kręgle" i "okropne kalambury", skorzystały z usług profesjonalnej wróżki, a na koniec w ciemnych korytarzach, poszukiwały Bibliotecznego Ducha.
Pełna fotorelacja na bibliotecznym facebook'u.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Start Galeria 2015 Różne