WYSTAWA Z JESIENIĄ W TLE

Zapraszamy Wszystkich serdecznie do oglądania wystawy w holu bibliotecznym. Tym razem prezentujemy pokonkursowe prace, pokazane w gminnym konkursie pt: "Lasy jesienią". Ich autorami są przedszkolaki z terenu gminy Trzebinia. Dzieci zachwycają na nich bogatą wyobraźnią, ciekawymi technikami wykonania oraz jeszcze ciekawszymi materiałami, które wykorzystały. Dzięki przedszkolakom nasz hol biblioteczny mieni się tysiącem barw. Wystawę można oglądać do końca listopada.

Czytaj więcej...

DROGI DO NIEPODLEGŁOŚCI - wystawa historyczna

Zapraszamy do obejrzenia ekspozycji powstałej w 100 rocznicę wybuchu I wojny światowej oraz utworzenia Legionów Polskich.  Wystawa prezentuje fotografie i dokumenty  chronologicznie od zamachu w Sarajewie, poprzez utworzenie Legionów, aż do wyzwolenia Krakowa spod władzy Austriaków i podpisania  rozejmu w Compiègne, kończącego I wojnę światową.  Uwzględniono również fakty, z tego okresu, w historii Trzebini.

Czytaj więcej...

RĘKODZIEŁO MONIKI BOGUSZ

W gablotach prezentujemy prace wykonane przez panią Monikę Bogusz. Są to  serwetki szydełkowe, obrazki wykonane techniką haftu krzyżykowego, ozdoby świąteczne.
Wystawa czynna do końca lipca.

Czytaj więcej...

DANUTA NOWAK WYSTAWA MALARSTWA

W Galerii Pegaz prezentujemy indywidualną wystawę malarstwa Pani Danuty Nowak z Chełmka. Danuta Nowak jest absolwentką Liceum Sztuk Plastycznych w Bielski-Białej. Uprawia malarstwo olejne, rysunek, pastel. Aktywnie uczestniczy w działalności Robotniczego Stowarzyszenia Twórców Kultury w Chełmku. Jest także członkiem Stowarzyszenia Twórców Kultury „In Gremio” w Chrzanowie.

Czytaj więcej...

KWIATY, TANCERKI I MOTYLE

Zapraszamy do oglądania wystawy prac Stanisława Wojtasa w Galerii „Pegaz”. Mamy okazję obejrzeć prace współtwórcy bibliotecznej Galerii „Pegaz”. Tym razem prezentuje obrazy jak ze snów… Wystawa czynna do końca czerwca.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Start Galeria 2014 Wystawy