Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2013/potop_konkurs oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Galeria 2013

WIELKI FINAŁ KONKURSU CZYTELNICZEGO

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2013/potop_konkurs oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

 Konkurs czytelniczy – zorganizowany przez Dzienny Ośrodek Młodzieżowy "W Gaju" przy Fundacji DOBRY START i Miejską Bibliotekę Publiczną im. A. Asnyka w Trzebini – przebiegał w dwóch etapach. Do etapu I zgłosiło się 18 mieszkańców gminy Trzebinia, rekrutujących się spośród młodzieży szkół podstawowych (SP nr 3 w Trzebini, SP nr 6 w Trzebini, SP w Czyżówce), gimnazjów (PG nr 1 w Trzebini, PG nr 2 w Trzebini, Gimnazjum w Płokach) oraz z I LO w Chrzanowie.  Odpowiedzi uczestników konkursu oceniało trzyosobowe jury w składzie: Jolanta Piskorz, Monika Paluch i Monika Kłak-Gorlewicz.

Po ostrej walce NAGRODĘ GŁÓWNĄ – tygodniowy pobyt w Warszawie  i wydawnictwo albumowe – wywalczył Radosław Szuma (PG nr 2 w Trzebini). Na miejscu drugim uplasował się Andrzej Florek (I LO – Chrzanów), a na miejscu trzecim Marcin Pilarski (SP nr 6 w Trzebini). Kolejne miejsca w finale zajęli: Kacper Pamuła (SP nr 6), Szymon Pypłacz (I LO – Chrzanów), Jakub Sarabun (SP nr 3). Wszyscy finaliści otrzymali nagrody książkowe, które wręczyła Dyrektor Biblioteki Marta Sikora. Fotografie wykonali Andrzej Kostka i Monika Kłak-Gorlewicz.

{gallery}/galeria/2013/potop_konkurs{/gallery}

Jesteś tutaj: Start Galeria 2013 Konkursy WIELKI FINAŁ KONKURSU CZYTELNICZEGO