Galeria 2013

W ŚWIECIE MOICH PRADZIADKÓW

Z radością informujemy, że dzieci uczestniczące w zajęciach w naszej Bibliotece wzięły udział w konkursie plastycznym Stowarzyszenia "Nasze Psary": W świecie moich pradziadków". Wykonały piękną makietę i zdobyły I miejsce. Tę i inne nagrodzone prace można obejrzeć w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży.

Czytaj więcej...

TRZEBINIA - MOJA MAŁA OJCZYZNA

W ramach XIX Dni Trzebini, w dniu  21 czerwca 2013 r., odbyła się kolejna edycja MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O TRZEBINI, tradycyjnie już przebiegającego pod hasłem „TRZEBINIA - MOJA MAŁA OJCZYZNA”. O czterech lat konkurs organizują wspólnie Violetta Zakrzewska (ze Szkoły Podstawowej nr 6) i Jolanta Piskorz (z Miejskiej Biblioteki Publicznej). Uroczyste rozdanie nagród laureatom trzech pierwszych miejsc odbyło się 22 czerwca (w sobotę), na placu przy ul. Ochronkowej. W imieniu Burmistrza Trzebini Stanisława Szczurka, nagrody wręczyła Naczelnik Wydziału Sportu, Turystyki i Spraw Społecznych – pani Mariola Rejdych, której towarzyszyły organizatorki konkursu.

Czytaj więcej...

ŚRODOWE ELIMINACJE

  Pierwszy etap konkursu przebiegającego pod hasłem "Henryk Sienkiewicz - miłość, przygoda, historia. Trylogia - cz. II: Potop". W eliminacjach wzięło udział 18 osób z różnych typów szkół (SP nr 3 w Trzebini, SP nr 6 w Trzebini, SP w Czyżówce, PG nr 1 w Trzebini, PG nr 2 w Trzebini, Gimnazjum w Płokach i I LO w Chrzanowie). Do finału zakwalifikowało się 6 osób: Andrzej Florek - I LO, Kacper Pamuła - SP nr 6, Marcin Pilarski - SP nr 6, Szymon Pypłacz - I LO, Jakub Sarabun - SP nr 3, Radosław Szuma - PG nr 2.

 

Czytaj więcej...

WIELKI FINAŁ KONKURSU CZYTELNICZEGO

 Konkurs czytelniczy – zorganizowany przez Dzienny Ośrodek Młodzieżowy "W Gaju" przy Fundacji DOBRY START i Miejską Bibliotekę Publiczną im. A. Asnyka w Trzebini – przebiegał w dwóch etapach. Do etapu I zgłosiło się 18 mieszkańców gminy Trzebinia, rekrutujących się spośród młodzieży szkół podstawowych (SP nr 3 w Trzebini, SP nr 6 w Trzebini, SP w Czyżówce), gimnazjów (PG nr 1 w Trzebini, PG nr 2 w Trzebini, Gimnazjum w Płokach) oraz z I LO w Chrzanowie.  Odpowiedzi uczestników konkursu oceniało trzyosobowe jury w składzie: Jolanta Piskorz, Monika Paluch i Monika Kłak-Gorlewicz.

Czytaj więcej...

Finał konkursu „Henryk Sienkiewicz – miłość, przygoda, historia”

Zakończył się pierwszy etap konkursu przebiegającego pod hasłem "Henryk Sienkiewicz - miłość, przygoda, historia. Trylogia - cz. II: Potop". W eliminacjach wzięło udział 18 osób z różnych typów szkół (SP nr 3 w Trzebini, SP nr 6 w Trzebini, SP w Czyżówce, PG nr 1 w Trzebini, PG nr 2 w Trzebini, Gimnazjum w Płokach i I LO w Chrzanowie). Do finału zakwalifikowało się 6 osób: Andrzej Florek - I LO, Kacper Pamuła - SP nr 6, Marcin Pilarski - SP nr 6, Szymon Pypłacz - I LO, Jakub Sarabun - SP nr 3, Radosław Szuma - PG nr 2. Informujemy, że finał konkursu odbędzie się w dniu 10 maja (piątek) o godz. 17.00 w Dworze Zieleniewskich przy ul. Piłsudskiego 47a w Trzebini. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Jesteś tutaj: Start Galeria 2013 Konkursy