KRAKÓW – W BAŚNI I LEGENDZIE

24 lipca Filia nr 9 na Oś. Widokowym, zorganizowała wakacyjne zajęcia dla dzieci z Świetlicy Plus przy SP nr 8. Tematem zajęć była legenda p.t. „O krakowskich psach i kleparskich kotach” oraz zapoznanie się z ciekawostkami dotyczącymi  historii Krakowa.

Czytaj więcej...

POWIEDZENIA I PRZYSŁOWIA POLSKIE

21 lutego dzieci z „Świetlicy Plus” przy SP nr 8 zapoznały się z książeczką G. Kasdepke p.t. „Co to znaczy”, zajęcia pomogły dzieciom w zrozumieniu popularnych powiedzeń oraz przybliżyły tematykę przysłów polskich.

Czytaj więcej...

POZNAJEMY TWÓRCÓW KSIĄŻEK

W środę 14 lutego 2018r. z dziećmi uczęszczającymi do Świetlicy Plus przy SP 8 odbyły się zajęcia biblioteczne, których tematem była książka i jej twórcy. Dzieci dowiedziały się co zawiera karta tytułowa książki, rozwiązywały zagadki i rebusy, a na zakończenie łowiły złote rybki oraz wykonały prace plastyczne.

Czytaj więcej...

SPORTY ZIMOWE

6 lutego dzieci z „Świetlicy Plus”  na  Oś. ZWM spotkały się w bibliotece na zajęciach, podczas których rozwiązywały quiz sportowy. Każde z  dzieci odpowiadało na wylosowane pytanie, a po zajęciach podliczono punkty i rozdano symboliczne nagrody.

Czytaj więcej...

BAŚNIE Z FRANCJI

18 lipca podczas wakacyjnych zajęć w Filii nr 9 dzieci z Świetlicy Plus poznały baśń francuską jako wstęp do podstawowych informacji dotyczących Francji. Po zakończeniu zajęć wykonały prace plastyczne.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Start Filia nr 9 - Os. Widokowe Aktualności