SPORTY ZIMOWE

6 lutego dzieci z „Świetlicy Plus”  na  Oś. ZWM spotkały się w bibliotece na zajęciach, podczas których rozwiązywały quiz sportowy. Każde z  dzieci odpowiadało na wylosowane pytanie, a po zajęciach podliczono punkty i rozdano symboliczne nagrody.

Czytaj więcej...

BAŚNIE Z FRANCJI

18 lipca podczas wakacyjnych zajęć w Filii nr 9 dzieci z Świetlicy Plus poznały baśń francuską jako wstęp do podstawowych informacji dotyczących Francji. Po zakończeniu zajęć wykonały prace plastyczne.

Czytaj więcej...

BAŚNIE I BAJKI

W środę 19 sierpnia Filia nr 9 zorganizowała zajęcia dla dzieci z Świetlicy Plus na Oś. ZWM, tematem spotkania w „męskim”  gronie były zagadki związane z klasyką baśni i bajek oraz zaprezentowanie ulubionej książki.

Czytaj więcej...

DZIEŃ KSIĄŻKI

22 kwietnia  przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego przy SP nr 8,  uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych, których tematem był Światowy Dzień Książki. Dzieci poznały pojęcia związane z książkami, odgadywały fragmenty czytanych bajek oraz zagadki, ale najwięcej emocji wzbudziło łowienie złotej rybki, która spełni życzenia.

Czytaj więcej...

PODWODNY ŚWIAT

W środę 30.04 dzieci z oddziału przedszkolnego przy SP nr 8 w Trzebini, wybrały się w fantastyczną podróż do podwodnego świata, razem z bohaterem książeczki p.t. „Gdzie jest Nemo”.
W czasie podróży towarzyszyła im ośmiornica z głębin morskich, która oswajała dzieci ze światem podwodnym, pokazywała wielkie kolorowe Rafy Koralowe, zadawała zagadki, bawiła się z dziećmi w statek oraz zachęcała do poruszania się w rytmie zwierząt morskich. Po wynurzeniu z morskich głębin dzieci wykonały prace plastyczne stworzeń morskich, które odwiedziły podczas podwodnej podróży. Impreza została zorganizowana w ramach projektu "Książkowa wyprawka dla czterolatka"

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Start Filia nr 9 - Os. Widokowe Aktualności