LEKCJA BIBLIOTECZNA Z OKAZJI TYGODNIA BIBLIOTEK

Filia w Karniowicach postanowiła przedłużyć nieco świętowanie Tygodnia Bibliotek i w dniu 17 maja zaprosiła dzieci na spotkanie w bibliotece. Porozmawialiśmy o tym, czym jest biblioteka i zbiory biblioteczne. Dzieci dowiedziały się jak wypożyczyć książkę oraz jak szukać książek w katalogu komputerowym biblioteki, a w ramach ciekawostki zobaczyły również katalog kartkowy. W drugiej części spotkania odbyły się warsztaty plastyczne, w czasie których dzieci wykonały piękne "witrażowe" motyle z papieru i bibuły. Dziękujemy bardzo paniom Magdalenie Gąsior i Iwonie Wojtyś z WDK w Karniowicach za wspólną zabawę i udostępnienie sali plastycznej.

Jesteś tutaj: Start Filia nr 8 - Karniowice Aktualności LEKCJA BIBLIOTECZNA Z OKAZJI TYGODNIA BIBLIOTEK