DZIEŃ KSIĄŻKI DLA DZIECI W CZYŻÓWCE

W ramach Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci Filia biblioteczna w Czyżówce wspólnie z Wiejskim Domem Kultury zorganizowały „Wiosenne spotkanie z książką”.

Najpierw przedszkolaki wysłuchały fragmentów opowiadania o Misiu Uszatku, który czekał na przylot bociana, a później wspólnie czytaliśmy książeczkę „O żabkach w czerwonych czapkach”. Następnie przystąpiliśmy do części plastycznej naszego spotkania i każde dziecko samodzielnie wykonało swojego bociana i swoją żabkę. Spotkanie okazało się bardzo udane, a zajęcia sprawiły dzieciom wiele frajdy i radości.

Jesteś tutaj: Start Filia nr 7 - Czyżówka Aktualności DZIEŃ KSIĄŻKI DLA DZIECI W CZYŻÓWCE