ZIMA W BIBLIOTECE

Dzisiaj Bibliotekę odwiedziły dzieci przebywające w Domu Kultury wraz z Panią Kierownik. Tematem spotkania była zima, dlatego po wyszukaniu kilku książek wysłuchały ich fragmentów.

Czytaj więcej...

WALENTYNKI

W dniu święta zakochanych uczestnicy zajęć plastycznych w Domu Kultury wysłuchały fragmentów książek o miłości i własnoręcznie wykonały walentynki.

Czytaj więcej...

W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU

Dzisiejsze spotkanie z uczniami klas II i III wprowadziło nas powoli w świąteczny nastrój. Na zajęciach zorganizowanych wspólnie przez Bibliotekę i Dom Kultury dzieci wykonywały choinkowe ozdoby. Mikołaje, renifery, bombki…. Wszystkie piękne i kolorowe! A atrakcją dla uczestników był zainicjowany i przeprowadzony wywiad ze Świętym Mikołajem.

Czytaj więcej...

PACZKA LITERACKA

Nasza Biblioteka wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Paczka Literacka”. Z radością możemy powiedzieć, że znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych taką właśnie paczką. W związku z tym Filia Biblioteczna w Czyżówce zorganizowała spotkanie z książką w tle. Na warsztat zgromadzeni czytelnicy wybrali książkę „Zdrowy apetyt”. Wspólnie odczytywaliśmy wybrane fragmenty, aby potem omawiać zagadnienia związane z zasadami zdrowego odżywiania. Dyskusjom nie było końca….

Czytaj więcej...

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Nasza filia wraz z Domem Kultury w Czyżówce zorganizowała spotkanie z przedszkolakami. Powód był wyjątkowy – Dzień Postaci z Bajek. Dzieci wykazały się wspaniałą znajomością bajek, ich treści i autorów. Każdy dorosły byłby pod wrażeniem ich wiedzy! Na zakończenie spotkania przedszkolaki wykonywały podobizny liska Chytruska, bohatera wiersza „O lisku Chytrusku i jego bracie Morusku”.

Czytaj więcej...

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Adama Asnyka

ul. Narutowicza 10
32-540 Trzebinia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 32-612-13-98

NIP: 628-11-80-208

Jesteś tutaj: Start Filia nr 7 - Czyżówka Aktualności