WSPÓLNE CZYTANIE KSIĄŻKI DOROTY SUMIŃSKIEJ

10 kwietnia przedszkolaki z Lgoty odwiedziły miejscową filię biblioteczną i wspólnie z bibliotekarzem czytały książkę Doroty Sumińskiej „Dlaczego oczy kota świecą w nocy?: I inne sekrety świata zwierząt”. Dzieci doskonale się bawiły odkrywając tajemnice zwierząt i poznając odpowiedzi na nurtujące je pytania. Po wspólnej lekturze miały za zadanie wykonanie papierowych kotów z różnych materiałów plastycznych. Spotkanie zakończyło się wspólną zabawą w „kotka i myszkę”, co również było nawiązaniem do motywu przewodniego całego wydarzenia.

Jesteś tutaj: Start Filia nr 6 - Lgota Aktualności WSPÓLNE CZYTANIE KSIĄŻKI DOROTY SUMIŃSKIEJ