CYKL SPOTKAŃ Z BIBLIOTEKĄ W TLE

Od listopada ubiegłego roku do końca marca 2017 r. Filia biblioteczna w Lgocie wraz z Wiejskim Domem Kultury organizowały cykl spotkań pt. „Spotkanie z książką”, na które zostali zaproszeni uczniowie klas drugich Szkoły Podstawowej w Lgocie. Czytaliśmy wspólnie książkę Grzegorza Kasdepke „Co to znaczy…”, a potem wyjaśnialiśmy nowe pojęcia z użyciem Słownika Frazeologicznego. Dzieci miały także okazję uczestniczyć w grach i zabawach oraz zajęciach plastycznych. Mamy nadzieję, że te spotkania okażą się owocne dla wszystkich uczniów i ze zachęcą ich do sięgania po ciekawe lektury!

Jesteś tutaj: Start Filia nr 6 - Lgota Aktualności CYKL SPOTKAŃ Z BIBLIOTEKĄ W TLE