Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2011/dni_bolecina oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

DNI BOLĘCINA 2011

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2011/dni_bolecina oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniu 16 lipca 2011 r. MBP w Trzebini Filia nr 4 w Bolęcinie w ramach Dni Bolęcina przyznała tytuły "WZOROWEGO CZYTELNIKA" paniom:  Karinie Biłek, Elżbiecie Doległo, Izabeli Puz i Annie Warzecha oraz tytuł "CZYTAJĄCEJ RODZINY" państwu Pierzynkom. Nagrodzeni otrzymali  swój szkic portretowy lub karykaturę wykonane przez artystę plastyka pana Jacka Sieka. Natomiast Rada Sołecka w Bolęcinie ufundowała nagrodę rzeczową dla wyróżnionej rodziny.

Biblioteka w ramach Dni Bolęcina promowała swoje usługi i zachęcała do odwiedzin w siedzibie Filii przy ul. Topolowej 2, a poprzez rozdawanie folderów informowała o akcji "Cała Polska czyta dzieciom". Dodatkową atrakcją dla uczestników Dni Bolęcina była wystawa biżuterii wykonanej z koronki klockowej i frywolitkowej zorganizowana przez kierownika filii bibliotecznej.

{gallery}/galeria/2011/dni_bolecina{/gallery}

 

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Adama Asnyka

ul. Narutowicza 10
32-540 Trzebinia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 32-612-13-98

NIP: 628-11-80-208

Jesteś tutaj: Start Filia nr 4 - Bolęcin Aktualności DNI BOLĘCINA 2011