LEKCJA BIBLIOTECZNA

19 lutego przedszkolaki z Bolęcina słuchały głośno czytanych bajek, dekorowały zakładki i zapoznały się z książkami dostępnymi w naszej Bibliotece.

Czytaj więcej...

GŁOŚNE CZYTANIE

16 czerwca pani bibliotekarka z Filii w Bolęcinie odwiedziła Przedszkole Samorządowe w Bolęcinie gdzie czytała książeczki dla dzieci i zapraszała maluchy do Biblioteki.

CZTEROLATKI POZNAJĄ ŚWIAT

Dnia 6 maja 2013 r. bibliotekarka z Filii w Bolęcinie spotkała się grupą czterolatków w Przedszkolu Samorządowym w Bolęcinie.
Dzieci wysłuchały opowiadań i wierszyków z tomu „Bajki  Przedszkolaka 3-4 lata”, potem oglądały i komentowały przyniesione z Biblioteki książeczki edukacyjne. Dowiedziały się, gdzie w Bolęcinie jest Biblioteka i dostały zaproszenia do odwiedzenia Biblioteki z dorosłym opiekunem. Każde dziecko na pamiątkę tego spotkania otrzymało ulotkę informacyjną o MBP w Trzebini.

Czytaj więcej...

DNI BOLĘCINA 2011

W dniu 16 lipca 2011 r. MBP w Trzebini Filia nr 4 w Bolęcinie w ramach Dni Bolęcina przyznała tytuły "WZOROWEGO CZYTELNIKA" paniom:  Karinie Biłek, Elżbiecie Doległo, Izabeli Puz i Annie Warzecha oraz tytuł "CZYTAJĄCEJ RODZINY" państwu Pierzynkom. Nagrodzeni otrzymali  swój szkic portretowy lub karykaturę wykonane przez artystę plastyka pana Jacka Sieka. Natomiast Rada Sołecka w Bolęcinie ufundowała nagrodę rzeczową dla wyróżnionej rodziny.

Biblioteka w ramach Dni Bolęcina promowała swoje usługi i zachęcała do odwiedzin w siedzibie Filii przy ul. Topolowej 2, a poprzez rozdawanie folderów informowała o akcji "Cała Polska czyta dzieciom". Dodatkową atrakcją dla uczestników Dni Bolęcina była wystawa biżuterii wykonanej z koronki klockowej i frywolitkowej zorganizowana przez kierownika filii bibliotecznej.

Czytaj więcej...

CZYTAMY DZIECIOM W BOLĘCINIE

23 maja w Filii Bibliotecznej nr 4 w Bolęcinie w ramach Akcji "Cała Polska czyta Dzieciom" grupa przedszkolaków wysłuchała wierszy Wandy Chotomskiej.

Czytaj więcej...

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Adama Asnyka

ul. Narutowicza 10
32-540 Trzebinia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 32-612-13-98

NIP: 628-11-80-208

Jesteś tutaj: Start Filia nr 4 - Bolęcin Aktualności