WAKACYJNE SPOTKANIA Z LITERATURĄ DZIECIĘCĄ W BIBLIOTECE W MŁOSZOWEJ

W każdy wtorek lipca o godzinie 10 dzieci z WDK w Młoszowej spotykały się w Bibliotece w Młoszowej i słuchały głośno czytanych fragmentów książek dla dzieci. 4 lipca poznawaliśmy legendę o smoku wawelskim ze zbioru Wandy Chotomskiej „Legendy polskie” – w zajęciach uczestniczyło 18 dzieci.

ZDJĘCIA

 


11 lipca dzieci słuchały opowiadania Joanny Olech – „Żarłoczna gra” ze zbioru opowiadań „Nowe przygody Bolka i Lolka”. Uczestniczyło w czytelniczym spotkaniu 18 dzieci.

ZDJĘCIA


18 lipca dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały nowej wersji mitologicznej opowieści napisanej na nowo przez Grzegorza Kasdepke – Hermes, ty łobuzie - z tomu „Mity dla dzieci”.
Słuchało opowieści 18 dzieci.

ZDJĘCIA


25 lipca dzieci poznały zabawną stronę języka polskiego. Temu celowi służyły wiersze z książki Małgorzaty Strzałkowskiej „Gimnastyka dla języka”. Na koniec posłuchały kilku wierszy Doroty Gelner z książki pt. „Walizka czarodzieja”. Udział wzięło 11 dzieci.

ZDJĘCIA

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Adama Asnyka

ul. Narutowicza 10
32-540 Trzebinia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 32-612-13-98

NIP: 628-11-80-208

Jesteś tutaj: Start Filia nr 3 - Młoszowa Aktualności WAKACYJNE SPOTKANIA Z LITERATURĄ DZIECIĘCĄ W BIBLIOTECE W MŁOSZOWEJ