WAKACYJNE SPOTKANIA Z LITERATURĄ DZIECIĘCĄ W BIBLIOTECE W MŁOSZOWEJ

W każdy wtorek lipca o godzinie 10 dzieci z WDK w Młoszowej spotykały się w Bibliotece w Młoszowej i słuchały głośno czytanych fragmentów książek dla dzieci. 4 lipca poznawaliśmy legendę o smoku wawelskim ze zbioru Wandy Chotomskiej „Legendy polskie” – w zajęciach uczestniczyło 18 dzieci.

ZDJĘCIA

11 lipca dzieci słuchały opowiadania Joanny Olech – „Żarłoczna gra” ze zbioru opowiadań „Nowe przygody Bolka i Lolka”. Uczestniczyło w czytelniczym spotkaniu 18 dzieci.

ZDJĘCIA

18 lipca dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały nowej wersji mitologicznej opowieści napisanej na nowo przez Grzegorza Kasdepke – Hermes, ty łobuzie - z tomu „Mity dla dzieci”.
Słuchało opowieści 18 dzieci.

ZDJĘCIA

25 lipca dzieci poznały zabawną stronę języka polskiego. Temu celowi służyły wiersze z książki Małgorzaty Strzałkowskiej „Gimnastyka dla języka”. Na koniec posłuchały kilku wierszy Doroty Gelner z książki pt. „Walizka czarodzieja”. Udział wzięło 11 dzieci.

ZDJĘCIA

Jesteś tutaj: Start Filia nr 3 - Młoszowa Aktualności WAKACYJNE SPOTKANIA Z LITERATURĄ DZIECIĘCĄ W BIBLIOTECE W MŁOSZOWEJ