Święto Pluszowego Misia

Dnia 22.11.2011 r. w Bibliotece w Gaju miało miejsce spotkanie z przedszkolakami z P. S. Nr 6 w Gaju. Na wstępie dzieci pięknie recytowały wiersz o „O książeczce” oraz zaśpiewały piosenkę. Z okazji zbliżającego się Światowego Dania Pluszowego Misia, który przypada na 25 listopada dzieci wysłuchały krótkich opowiadań o misiach. Na koniec przekazały do Biblioteki zrobione w przedszkolu mini – teatrzyki ulubionych bajek: Czerwony Kapturek, Jas i Małgosia, Królewna Śnieżka, Kopciuszek. Dziękując za sympatyczne spotkanie przekazaliśmy przedszkolakom kolorowy dyplomik oraz bajkę z serii „Kubusia Puchatka”. Czytając książeczkę w przedszkolach mamy nadzieję, że dzieci będą miło wspominać pobyt w Bibliotece.

Jesteś tutaj: Start Filia nr 2 - Os. Gaj Aktualności Święto Pluszowego Misia