CZYTANIE BAJKI "ZACZAROWANA WIOSKA"

Dnia 18 lipca 2017r. Bibliotekę w Gaju odwiedziły dzieci z tutejszego przedszkola. Uważnie wysłuchały bajki pt. "Zaczarowana wioska". Dowiedziały się jakie przygody mieli mali bohaterowie Kubuś i Karolinka, co stało się gdy zjedli czarodziejskie jagody. Na koniec spotkania dzieci otrzymały kolorowe zakładki do książki.

Czytaj więcej...

FERIE W BIBLIOTECE

Dzieci korzystające z Filii nr 2 w Gaju aktywnie spędziły ferie zimowe w bibliotece. Dzieci rysowały, bawiły się, grały w komputerowe gry i czytały książki.

Czytaj więcej...

KRASNALE W BIBLIOTECE

15.03.2012 r. filię MBP w Gaju odwiedziła Gromada Zuchowa KRASNALE ze Szkoły Podstawowej nr 6. Czytaliśmy wspólnie wiersze Jana Brzechwy, rozwiązywaliśmy krzyżówkę. Była również wspólna zuchowa zabawa i śpiew przy gitarze. Dziękujemy za miłe spotkanie w Bibliotece!

Czytaj więcej...

Święto Pluszowego Misia

Dnia 22.11.2011 r. w Bibliotece w Gaju miało miejsce spotkanie z przedszkolakami z P. S. Nr 6 w Gaju. Na wstępie dzieci pięknie recytowały wiersz o „O książeczce” oraz zaśpiewały piosenkę. Z okazji zbliżającego się Światowego Dania Pluszowego Misia, który przypada na 25 listopada dzieci wysłuchały krótkich opowiadań o misiach. Na koniec przekazały do Biblioteki zrobione w przedszkolu mini – teatrzyki ulubionych bajek: Czerwony Kapturek, Jas i Małgosia, Królewna Śnieżka, Kopciuszek. Dziękując za sympatyczne spotkanie przekazaliśmy przedszkolakom kolorowy dyplomik oraz bajkę z serii „Kubusia Puchatka”. Czytając książeczkę w przedszkolach mamy nadzieję, że dzieci będą miło wspominać pobyt w Bibliotece.

Czytaj więcej...

Cała Polska Czyta Dzieciom

Dnia 17. 11. 2011r. przybyły do Biblioteki dzieci ze "Świetlicy Plus" przy S. P. Nr 6 w Gaju. W ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom" zostały głośno odczytane fragmenty "Doliny Muminków w listopadzie". Uczennice klasy piątej Madzia i Wiktoria zapoznały wszystkich z fragmentami książek "Tomek na Czarnym Lądzie" oraz "Martynka i spotkanie z duchami" Na koniec opiekunka grupy przekazała dla Biblioteki dyplom za zorganizowanie spotkania oraz upominek zrobiony przez dzieci w świetlicy.

Dziękujemy.

Czytaj więcej...

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Adama Asnyka

ul. Narutowicza 10
32-540 Trzebinia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 32-612-13-98

NIP: 628-11-80-208

Jesteś tutaj: Start Filia nr 2 - Os. Gaj Aktualności