"MIKOŁAJOWE GAWĘDY"

O tym, jak Mikołaj przygotowuje się przez cały rok do swej uroczystości i kto mu pomaga dowiedziały się dzieci czytając w bibliotece fragmenty książki pt. "Mikołajowe gawędy".
Później wykonały kolorowe rysunki. Na koniec spotkania wszyscy otrzymali skromne upominki oraz słodycze.

Czytaj więcej...

AKCJA "CZYTANIE ZBLIŻA"

W dniu 19 lipca br. naszą filię biblioteczną w Sierszy odwiedziły dzieci z miejscowego przedszkola "Błękitna Laguna". W ramach akcji "Czytanie zbliża" przedszkolaki wysłuchały książki  Marii Terlikowskiej pt.  „Przygody kropli wody". Dzieci pięknie przeniosły przygody kropelki na kartki papieru.

Czytaj więcej...

MIKOŁAJKI

W środę filia biblioteczna nr 12 w Sierszy zorganizowała Mikołajki dla dzieci, które finansowane były przez Radę Osiedla Siersza. W spotkaniu uczestniczyła przewodnicząca RO pani W. Ponisz. Dzieci brały udział w zabawie zgaduj-zgadula, rozwiązywały krzyżówkę, czytały wiersze o zbliżających się świętach. Na koniec wszystkie otrzymały świąteczne paczki.

MIKOŁAJKI

Dnia 10.12.2015r filia biblioteczna w Sierszy zorganizowała "Mikołajki"  dla swych małych czytelników. Spotkanie finansowane było przez Radę Osiedla Siersza. W spotkaniu uczestniczyła przewodnicząca RO pani W. Ponisz. Dzieci wzięły udział w grach, zabawach, zgadywankach oraz wspólnym śpiewaniu. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały świąteczne paczki.

Czytaj więcej...

WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ

W czasie wakacji dużo dzieci odwiedzało Filie Biblioteki w Sierszy. Dzieci, które nie wyjechały  na wakacje mogły tu miło spędzić swój czas. Uczestniczyli w zajęciach plastycznych, komputerowych, chętnie grały w gry planszowe oraz układały puzzle. Biblioteka zorganizowała również "Głośne czytanie" ulubionej bajki. 

Czytaj więcej...

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Adama Asnyka

ul. Narutowicza 10
32-540 Trzebinia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 32-612-13-98

NIP: 628-11-80-208

Jesteś tutaj: Start Filia nr 12 - Siersza Aktualności