LEKCJA BIBLIOTECZNA

W poniedziałek i wtorek filie biblioteczne w Myślachowicach i Psarach przeprowadziły lekcje biblioteczne dla przedszkolaków. Dzieci zgłębiły swoją wiedzę na temat tego czym jest biblioteka, jak należy się w niej zachowywać oraz jak trzeba traktować książki, szczególnie te wypożyczone z biblioteki.
Na zajęciach została przeczytana książka pt „Franklin i książka z biblioteki” i wiersz „Skarga książki”. Przedszkolaki opowiedziały również o swoich ulubionych książeczkach i wykonały do nich kolorowe zakładki.
Serdecznie dziękujemy Samorządowemu Przedszkolu w Myślachowicach i Psarach za przyprowadzenie dzieci i udział w zajęciach!