SPOTKANIA Z PIPPI POŃCZOSZANKĄ

W poniedziałek w myślachowickiej bibliotece rozpoczął się cotygodniowy cykl spotkań z Pippi Pończoszanką. Przez całe wakacje będziemy poznawać zabawne przygody tej nietypowej dziewczynki. Dzieci na pierwszych zajęciach otrzymały karty, w których za każdą obecność w klubie bajko-czytacza będą zbierały pieczątki. Dla tych, którzy zbiorą  ich
najwięcej Biblioteka przygotowała ciekawe niespodzianki. Ogłoszenie wyników nastąpi na ostatnim spotkaniu pod koniec wakacji w Bibliotece w Myślachowicach.
Do tego czasu zachęcamy wszystkie dzieci do aktywnego uczestnictwa w naszym klubie bajko-czytacza. Spotykamy się w każdy poniedziałek o godzinie 13.00. Zapraszamy!

Jesteś tutaj: Start Filia nr 10 - Myślachowice Aktualności SPOTKANIA Z PIPPI POŃCZOSZANKĄ