OSTATNIE PRZYGODY PIPPI

Wczoraj w bibliotece w Myślachowicach wysłuchaliśmy dwóch ostatnich rozdziałów Pippi Pończoszanki - wakacyjne spotkania z Pippi dobiegły końca.

Czytaj więcej...

KOLEJNE PRZYGODY PIPPI

Wczoraj ponownie w klubie bajko - czytacza, w bibliotece w Myślachowicach, słuchaliśmy nowych przygód Pippi. Ostatnie rozdziały w książce przypominają nam, że wakacje dobiegają końca.

Czytaj więcej...

KSIĄŻKOWA PIPPI I JEJ PRZYGODY

Wczoraj w bibliotece w Myślachowicach odbyło się kolejne spotkanie z Pippi Pończoszanką. Tym razem nie czytaliśmy a słuchaliśmy o nowych przygodach Pippi. Do słuchowiskach zaprosiła nas Edyta Jungowska. Jej ciepły i pełen charakteru głos wydaje się być stworzony do opowieści o tej szalonej i dzielnej dziewczynce. Na koniec dzieci rozwiązały krótki test na temat tego co wiedzą o Pippi. Zapraszamy do klubu bajko-czytacza już za tydzień!

Czytaj więcej...

PRZYGODY PIPPI

W bibliotece w Myślachowicach odbył się kolejny cykl spotkań z Pippi Pończoszanką. Dzieci wysłuchały nowych przygód tej szalonej dziewczynki a później wykonały piękne prace plastyczne. Zapraszamy na kolejne spotkanie w klubie bajko-czytacza już w poniedziałek!

Czytaj więcej...

CIĄG DALSZY PRZYGÓD PIPPI POŃCZOSZANKI

Wczoraj dzieci ponownie odwiedziły bibliotekę w Myślachowicach, aby wysłuchać nowych przygód Pippi Pończoszanki. Po głośnym czytaniu wszyscy uczestnicy zajęć pokolorowali Pippi a następnie razem z panią bibliotekarką zagrali w gry planszowe. Serdecznie zapraszamy za tydzień - wyjątkowo w środę.

Czytaj więcej...

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Adama Asnyka

ul. Narutowicza 10
32-540 Trzebinia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 32-612-13-98

NIP: 628-11-80-208