ANGIELSKI W BIBLIOTECE

Zachęceni popularnością trwającego kursu języka angielskiego dla dzieci od września ruszamy z bezpłatnym kursem języka angielskiego dla dorosłych użytkowników biblioteki. Kurs jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają uczyć się angielskiego lub znają jego podstawy. Składa się z czterech poziomów: pierwszy i drugi jest przeznaczony dla osób początkujących, trzeci i czwarty dla średniozaawansowanych.

ZAPISY W MEDI@TECE TEL.32 612 13 98 WEW.107

Kurs ma charakter e-lerningowy i można go realizować w Medi@tece po uprzednim zapisaniu się i zarezerwowaniu stanowiska komputerowego. Każdy, kto ukończy kurs, będzie potrafił nie tylko porozumiewać się w sposób komunikatywny, ale nauczy się myśleć po angielsku. Jest to możliwe, gdyż zawarte w kursie multimedia kreują sytuacje komunikacyjne i uatrakcyjniają proces uczenia się, wprowadzając do niego elementy rozrywki. Użytkownik uczy się w najbardziej naturalny sposób i szybko przekonuje się, że nauka może być urozmaicona i ciekawa.

Jesteś tutaj: Start Aktualności Wydarzenia ANGIELSKI W BIBLIOTECE