NAGRODY W KONKURSIE WIEDZY O TRZEBINI

Podczas XX Dni Trzebini, w dniu 28 czerwca 2014 r. (sobota), zostały wręczone nagrody w konkursie wiedzy o naszej gminie. Upominki, ufundowane przez władze miasta, wręczył zwycięzcom  Burmistrz Miasta Trzebini, pan Stanisław Szczurek, w towarzystwie organizatorek konkursu – Violetty Zakrzewskiej (nauczycielki z S.P. Nr 6) i Jolanty Piskorz (pracownicy  Miejskiej Biblioteki Publicznej). Młodym znawcom trzebińskiej historii towarzyszyli rodzice oraz nauczyciele przygotowujący młodzież do konkursu.

 

Z 13 dwuosobowych zespołów, reprezentujących  miejscowe szkoły podstawowe i gimnazja, czołowe miejsca zajęli wychowankowie pani Danuty Siedzik (S.P. Nr 6 - miejsce 1 i 2) oraz pani Barbary Gozdek-Lurki (Gimnazjum nr 1 - miejsce 3 i 4).  Cztery premiowane nagrodami miejsca zajęły w kolejności zespoły: Adrianna Lurka i Kamil Zawadziński (I), Marcel Jazgar i Joanna Chwast (II) Karolina Stefańska i Agnieszka Dereszowska (III) oraz Oliwia Gąsior i Zuzanna Pietrzyk (IV).
Wszystkim laureatom - zarówno obecnym na uroczystości, jak i wypoczywającym już na turnusach wakacyjnych – serdecznie gratulujemy !!!

Jesteś tutaj: Start Aktualności Konkursy NAGRODY W KONKURSIE WIEDZY O TRZEBINI