NAGRODY W KONKURSIE WIEDZY O TRZEBINI

Podczas XX Dni Trzebini, w dniu 28 czerwca 2014 r. (sobota), zostały wręczone nagrody w konkursie wiedzy o naszej gminie. Upominki, ufundowane przez władze miasta, wręczył zwycięzcom  Burmistrz Miasta Trzebini, pan Stanisław Szczurek, w towarzystwie organizatorek konkursu – Violetty Zakrzewskiej (nauczycielki z S.P. Nr 6) i Jolanty Piskorz (pracownicy  Miejskiej Biblioteki Publicznej). Młodym znawcom trzebińskiej historii towarzyszyli rodzice oraz nauczyciele przygotowujący młodzież do konkursu.

Czytaj więcej...

TRZEBINIA - MOJA MAŁA OJCZYZNA

W ramach XX Dni Trzebini, dniu  18 czerwca 2014 r., odbyła się kolejna edycja MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O TRZEBINI, tradycyjnie już przebiegającego pod hasłem „TRZEBINIA - MOJA MAŁA OJCZYZNA”. Od kilku już lat konkurs organizują wspólnie Violetta Zakrzewska (ze Szkoły Podstawowej nr 6) i Jolanta Piskorz (z Miejskiej Biblioteki Publicznej).

Czytaj więcej...

DOBRY START Z PANEM WOŁODYJOWSKIM

W piątek, w dniu 6 czerwca 2014 r., odbył się w Dworze Zieleniewskich finał Konkursu czytelniczego: „Henryk Sienkiewicz – miłość, przygoda, historia”. Trylogia, cz. III: „Pan Wołodyjowski” – zorganizowanego przez Dzienny Ośrodek Młodzieżowy "W Gaju" przy Fundacji DOBRY START oraz Miejską Bibliotekę Publiczną im. A. Asnyka w Trzebini.

Czytaj więcej...

ZDROWO ROSNĘ JAK KWIATY NA WIOSNĘ

24 marca w Wypożyczalni dla Dzieci, dzięki współpracy z Przedszkolem "Błękitna Laguna", odbył się konkurs pt. ZDROWO ROSNĘ JAK KWIATY NA WIOSNĘ. Dzieci z Trzebini i okolic odwiedzające naszą Bibliotekę, odpowiadały na pytania z zakresu higieny, zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Wszyscy młodzi czytelnicy wykazali się ogromną wiedzą i zdobyli nagrody.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Start Aktualności Konkursy