UWAGA CZYTELNICY- WAŻNE GŁOSOWANIE!

Trwa głosowanie w II etapie plebiscytu ,,Edukacyjna Gmina Małopolski 2017”.
Serdecznie zapraszamy naszych czytelników do odwiedzenia strony glosuj.pociagdokariery.pl
 i oddanie głosu w BEZPŁATNYM głosowaniu na Gminę Trzebinia.

W Plebiscycie zgłoszone zostały trzy inicjatywy, zrealizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną („Komputer dla Seniora”, „Zostań Superczytelnikiem – przeżyj 5 wakacyjnych przygód w bibliotece” i projekt „O finansach w bibliotece”) oraz dwie inicjatywy Trzebińskiego Centrum Kultury („Uniwersytet Trzeciego Wieku” i „Wydarzenia organizowane przez TCK jako przykład kształtowania postaw obywatelskich, edukacji kulturalnej i wychowania przez sztukę lokalnej społeczności”). Zachęcamy do wsparcia tych wartościowych projektów przez głosowanie.

Dzięki Państwa głosom mamy szansę na zdobycie głównej nagrody - zrealizowanie filmu promocyjnego, prezentującego atrakcje Trzebini. Jest to również świetna okazja do zaprezentowania edukacyjnych osiągnięć naszej gminy w Małopolsce.

GŁOSUJEMY DO 19 LISTOPADA!

LICZY SIĘ KAŻDY GŁOS!

Jesteś tutaj: Start Aktualności Archiwum News UWAGA CZYTELNICY- WAŻNE GŁOSOWANIE!