CZTERY CZWARTKI KOBIET

KONKURS CZYTELNICZY "POTOP" HENRYKA SIENKIEWICZA

Zapraszamy do udziału w konkursie czytelniczym: Henryk Sienkiewicz – miłość, przygoda, historia. Trylogia. T. 2. „POTOP”

Dzienny Ośrodek Młodzieżowy „W Gaju” przy Fundacji DOBRY START oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. A. Asnyka w Trzebini serdecznie zapraszają młodzież terenu Gminy Trzebinia, która nie przekroczyła 19 roku życia – czyli uczniów starszych klas szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich do udziału w zmaganiach konkursowych na temat powieści „Potop” Henryka Sienkiewicza. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie imiennego zgłoszenia do dnia 18 maja 2018 r. pocztą elektroniczną na adres organizatorów a także wyrażenie zgody na publikację wizerunku przez uczestnika konkursu i nauczyciela-opiekuna. Stosowne formularze (nr 1 i nr 2) znajdują się w załączniku do regulaminu konkursu.

Regulamin konkursu 

FERIE W BIBLIOTECE

KONKURS O TYTUŁ "MISTRZA WIEDZY O TRZEBINI" 2018

Zapraszamy do udziału w Wielkim Międzyszkolnym Konkursie o tytuł: „MISTRZA WIEDZY O TRZEBINI” na rok 2018.

Szkoła Podstawowa nr 6 oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. A. Asnyka w Trzebini serdecznie zapraszają młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Trzebinia do udziału w konkursie o swojej „Małej Ojczyźnie”. Podobnie jak w roku ubiegłym będzie to konkurs indywidualny, a szczęśliwy zwycięzca – poza nagrodą główną – otrzyma też tytuł „Mistrza Wiedzy o Trzebini” na rok 2018.

Czytaj więcej...

WARTO PRZECZYTAĆ

Polecamy nr 2 czasopisma "Biblioteka Publiczna", a w nim artykuł napisany przez naszą koleżankę. Warto przeczytać!

Źródło : Lustro Biblioteki