UWAGA CZYTELNICY!!! Od dnia 1 października 2018 roku Medi@teka będzie czynna w godzinach od 11:00 do 19:00.

"Mała Książka - Wielki Człowiek"

Miejska Biblioteka Publiczna w Trzebini zakwalifikowała się do projektu Instytutu Książki „Mała Książka – Wielki Człowiek”, skierowanego do trzylatków i ich rodziców. Udział w nim mogą wziąć wszystkie dzieci urodzone w 2015 roku, zarówno te już zapisane do biblioteki, jak i zupełnie nowi czytelnicy.

Od września 2018 roku podczas odwiedzin w bibliotece Mały Czytelnik otrzyma w prezencie specjalną Wyprawkę Czytelniczą, na którą składają się:

• książka „Pierwsze wiersze dla…”,
  • broszura informacyjna dla rodziców „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka”,
  • Karta Małego Czytelnika.

Podczas każdej wizyty w bibliotece zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książki dziecko otrzyma naklejkę do Karty. Kiedy Mały Czytelnik zbierze dziesięć naklejek, zostanie uhonorowany specjalnym imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie wszystkich Małych Czytelników i ich rodziców.

Jesteś tutaj: Start News "Mała Książka - Wielki Człowiek"