KONKURS O TYTUŁ "MISTRZA WIEDZY O TRZEBINI" 2018

Zapraszamy do udziału w Wielkim Międzyszkolnym Konkursie o tytuł: „MISTRZA WIEDZY O TRZEBINI” na rok 2018.

Szkoła Podstawowa nr 6 oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. A. Asnyka w Trzebini serdecznie zapraszają młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Trzebinia do udziału w konkursie o swojej „Małej Ojczyźnie”. Podobnie jak w roku ubiegłym będzie to konkurs indywidualny, a szczęśliwy zwycięzca – poza nagrodą główną – otrzyma też tytuł „Mistrza Wiedzy o Trzebini” na rok 2018.

W tegorocznym konkursie nie mogą brać udziału laureaci 3 pierwszych miejsc ubiegłorocznej edycji konkursu. Każda szkoła może wystawić maksymalnie 4 zawodników. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest napisanie przez każdego z uczestników pracy pisemnej, która będzie zarazem stanowić ostatnią konkurencję konkursową oraz wyrażenie zgody na publikację wizerunku przez uczestnika konkursu oraz nauczyciela-opiekuna (formularze do pobrania i wydrukowania znajdują się w załączniku do regulaminu konkursu). Pracę kwalifikacyjną należy nadesłać – w formie pisemnej i elektronicznej – do 15 maja 2018  (jest to również ostateczny termin zgłoszenia się do konkursu).

Jesteś tutaj: Start News KONKURS O TYTUŁ "MISTRZA WIEDZY O TRZEBINI" 2018