Obowiązujący od roku 2015 Rachunek bankowy przeznaczony do wpłat czytelniczych


 

Miło nam poinformować Naszych Czytelników, że Filie Biblioteczne nr 6 w Lgocie i nr 7 Czyżówce rozpoczęły pracę w systemie bibliotecznym Prolib i tym samym zostały włączone w komputerową sieć obsługi Czytelników. Zachęcamy Wszystkich do korzystania z nowych możliwości mających na celu poprawę jakości świadczonych przez nas usług.

 


 

UWAGA CZYTELNICY!!! Od dnia 1 października 2018 roku Medi@teka będzie czynna w godzinach od 11:00 do 19:00.

UWAGA CZYTELNICY- WAŻNE GŁOSOWANIE!

Trwa głosowanie w II etapie plebiscytu ,,Edukacyjna Gmina Małopolski 2017”.  
Serdecznie zapraszamy naszych czytelników do odwiedzenia strony glosuj.pociagdokariery.pl
 i oddanie głosu w BEZPŁATNYM głosowaniu na Gminę Trzebinia.

W Plebiscycie zgłoszone zostały trzy inicjatywy, zrealizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną („Komputer dla Seniora”, „Zostań Superczytelnikiem – przeżyj 5 wakacyjnych przygód w bibliotece” i projekt „O finansach w bibliotece”) oraz dwie inicjatywy Trzebińskiego Centrum Kultury („Uniwersytet Trzeciego Wieku” i „Wydarzenia organizowane przez TCK jako przykład kształtowania postaw obywatelskich, edukacji kulturalnej i wychowania przez sztukę lokalnej społeczności”). Zachęcamy do wsparcia tych wartościowych projektów przez głosowanie.

Dzięki Państwa głosom mamy szansę na zdobycie głównej nagrody - zrealizowanie filmu promocyjnego, prezentującego atrakcje Trzebini. Jest to również świetna okazja do zaprezentowania edukacyjnych osiągnięć naszej gminy w Małopolsce.

GŁOSUJEMY DO 19 LISTOPADA!
 
LICZY SIĘ KAŻDY GŁOS!

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Adama Asnyka

ul. Narutowicza 10
32-540 Trzebinia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 32-612-13-98

NIP: 628-11-80-208

Jesteś tutaj: Start News UWAGA CZYTELNICY- WAŻNE GŁOSOWANIE!