Obowiązujący od roku 2015 Rachunek bankowy przeznaczony do wpłat czytelniczych


 

Miło nam poinformować Naszych Czytelników, że Filie Biblioteczne nr 6 w Lgocie i nr 7 Czyżówce rozpoczęły pracę w systemie bibliotecznym Prolib i tym samym zostały włączone w komputerową sieć obsługi Czytelników. Zachęcamy Wszystkich do korzystania z nowych możliwości mających na celu poprawę jakości świadczonych przez nas usług.

 


 

CZWARTKOWE SPOTKANIE Z POLICJĄ

22 czerwca, w ramach czwartkowych spotkań w Bibliotece zorganizowano zajęcia z udziałem sierżanta Tomasza Kuśpika z Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Trzebini.

 Uczestnicy wysłuchali prelekcji na temat pracy policji, wyposażenia itp. Obejrzeli również prezentację pt. "Bezpieczny Senior" o zasadach bezpieczeństwa i najczęstrzych zagrożeniach dla osób starszych. Dowiedzieli się m.in. jak nie dać się podejść oszustom, jak zabezpieczać siebie i chronić swoją prywatność Poznali też sposoby postępowania w trudnych i podejrzanych sytuacjach.

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Adama Asnyka

ul. Narutowicza 10
32-540 Trzebinia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 32-612-13-98

NIP: 628-11-80-208

Jesteś tutaj: Start News CZWARTKOWE SPOTKANIE Z POLICJĄ