Czytelniku pamiętaj o terminowym zwrocie wypożyczonych zbiorów!

Z nierzetelnymi Czytelnikami Biblioteka wkroczyła na drogę postępowania sądowego!

CZWARTKOWE SPOTKANIE Z POLICJĄ

22 czerwca, w ramach czwartkowych spotkań w Bibliotece zorganizowano zajęcia z udziałem sierżanta Tomasza Kuśpika z Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Trzebini.

Uczestnicy wysłuchali prelekcji na temat pracy policji, wyposażenia itp. Obejrzeli również prezentację pt. "Bezpieczny Senior" o zasadach bezpieczeństwa i najczęstrzych zagrożeniach dla osób starszych. Dowiedzieli się m.in. jak nie dać się podejść oszustom, jak zabezpieczać siebie i chronić swoją prywatność Poznali też sposoby postępowania w trudnych i podejrzanych sytuacjach.

Jesteś tutaj: Start News CZWARTKOWE SPOTKANIE Z POLICJĄ