Czytelniku pamiętaj o terminowym zwrocie wypożyczonych zbiorów!

Z nierzetelnymi Czytelnikami Biblioteka wkroczyła na drogę postępowania sądowego!

 


 

Obowiązujący od roku 2015 Rachunek bankowy przeznaczony do wpłat czytelniczych


 

Miło nam poinformować Naszych Czytelników, że Filie Biblioteczne nr 6 w Lgocie i nr 7 Czyżówce rozpoczęły pracę w systemie bibliotecznym Prolib i tym samym zostały włączone w komputerową sieć obsługi Czytelników. Zachęcamy Wszystkich do korzystania z nowych możliwości mających na celu poprawę jakości świadczonych przez nas usług.

 


 

UWAGA CZYTELNICY!!! Od dnia 1 października 2018 roku Medi@teka będzie czynna w godzinach od 11:00 do 19:00.

KONSULTACJE W SPRAWIE PROPOZYCJI ZMIANY GRANIC POWIATU

Przedstawiamy informację Zarządu Powiatu Chrzanowskiego wraz z ankietą w sprawie konsultacji społecznych, dotyczących zmiany granicy administracyjnej Gminy Alwernia, która jednocześnie stanowi zmianę granicy Powiatu Chrzanowskiego. Druki ankiet dostępne są m. in. we wszystkich Wypożyczalniach i Czytelniach naszej Biblioteki, w bibliotecznych filiach na terenie gminy oraz w wersji elektronicznej na stronie Urzędu Miasta w Trzebinia.

Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie ankiety. Ankieta zawiera pytanie :

„Czy jesteś przeciw zmniejszeniu obszaru Gminy Alwernia, Powiatu Chrzanowskiego, poprzez zmianę granicy Gminy Alwernia, która jednocześnie jest zmianą granicy Powiatu Chrzanowskiego, polegającej na wyłączeniu z Powiatu Chrzanowskiego przysiółka „Wiśnicz” położonego w  Powiecie Chrzanowskim, Gmina Alwernia, sołectwo Okleśna i włączeniu go do sołectwa Spytkowice, w Gminie Spytkowice, Powiat Wadowicki”, pod którym znajdują się dwie możliwe do wyboru odpowiedzi tj. „TAK”, „NIE”. Wyrażenie opinii odbywa się poprzez postawienie znaku ”X”  w kratce przy wybranej przez wypełniającego odpowiedzi.
Więcej informacji na stronie Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, oraz stronach urzędów gmin z terenu Powiatu Chrzanowskiego.

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Adama Asnyka

ul. Narutowicza 10
32-540 Trzebinia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 32-612-13-98

NIP: 628-11-80-208

Jesteś tutaj: Start News KONSULTACJE W SPRAWIE PROPOZYCJI ZMIANY GRANIC POWIATU