KONSULTACJE W SPRAWIE PROPOZYCJI ZMIANY GRANIC POWIATU

Przedstawiamy informację Zarządu Powiatu Chrzanowskiego wraz z ankietą w sprawie konsultacji społecznych, dotyczących zmiany granicy administracyjnej Gminy Alwernia, która jednocześnie stanowi zmianę granicy Powiatu Chrzanowskiego. Druki ankiet dostępne są m. in. we wszystkich Wypożyczalniach i Czytelniach naszej Biblioteki, w bibliotecznych filiach na terenie gminy oraz w wersji elektronicznej na stronie Urzędu Miasta w Trzebinia.

Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie ankiety. Ankieta zawiera pytanie :

„Czy jesteś przeciw zmniejszeniu obszaru Gminy Alwernia, Powiatu Chrzanowskiego, poprzez zmianę granicy Gminy Alwernia, która jednocześnie jest zmianą granicy Powiatu Chrzanowskiego, polegającej na wyłączeniu z Powiatu Chrzanowskiego przysiółka „Wiśnicz” położonego w  Powiecie Chrzanowskim, Gmina Alwernia, sołectwo Okleśna i włączeniu go do sołectwa Spytkowice, w Gminie Spytkowice, Powiat Wadowicki”, pod którym znajdują się dwie możliwe do wyboru odpowiedzi tj. „TAK”, „NIE”. Wyrażenie opinii odbywa się poprzez postawienie znaku ”X”  w kratce przy wybranej przez wypełniającego odpowiedzi.
Więcej informacji na stronie Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, oraz stronach urzędów gmin z terenu Powiatu Chrzanowskiego.

Jesteś tutaj: Start News KONSULTACJE W SPRAWIE PROPOZYCJI ZMIANY GRANIC POWIATU