CZYTASZ. ZWIEDZASZ. ZAPRASZAMY DO OLKUSZA

Przez trzy miesiące, od kwietnia do końca czerwca, czytelnicy bibliotek publicznych mogą zwiedzać olkuskie muzea oraz zamek Rabsztyn z biletami ulgowymi. Taki jest cel akcji „Czytasz. Zwiedzasz. Zapraszamy do Olkusza”, jaką przygotował olkuski magistrat.

W ramach akcji można zwiedzać z biletem ulgowym osiem olkuskich muzeów i galerii oraz zamek Rabsztyn. Biorąc udział w akcji można taniej zwiedzić: Muzeum Afrykanistyczne, Muzeum Regionalne PTTK, Muzeum Twórczości Władysława Wołkowskiego, Kolekcję Minerałów Ziemi Olkuskiej i Skamieniałości Jury Krakowsko-Częstochowskiej, Muzeum Pożarnictwa Ziemi Olkuskiej, Galerię Sztuki Współczesnej Biuro Wystaw Artystycznych, a także Zamek Rabsztyn i nową placówkę, czyli „Chatę Kocjana” w Rabsztynie. Aby zwiedzić te placówki z biletem ulgowym, trzeba przy jego zakupie pokazać kartę biblioteczną lub zakładkę do książki wydaną w ramach akcji. Wydane w ramach akcji zakładki prezentujące olkuskie muzea są dostępne w bibliotekach.
Szczegółowe informacje na temat akcji  można znaleźć na stronie internetowej olkuskiego Urzędu Miasta i Gminy (www.olkusz.eu) w zakładce „Czytasz. Zwiedzasz. Zapraszamy do Olkusza”

Jesteś tutaj: Start News CZYTASZ. ZWIEDZASZ. ZAPRASZAMY DO OLKUSZA