Czytelniku pamiętaj o terminowym zwrocie wypożyczonych zbiorów!

Z nierzetelnymi Czytelnikami Biblioteka wkroczyła na drogę postępowania sądowego!

CZYTASZ. ZWIEDZASZ. ZAPRASZAMY DO OLKUSZA

Przez trzy miesiące, od kwietnia do końca czerwca, czytelnicy bibliotek publicznych mogą zwiedzać olkuskie muzea oraz zamek Rabsztyn z biletami ulgowymi. Taki jest cel akcji „Czytasz. Zwiedzasz. Zapraszamy do Olkusza”, jaką przygotował olkuski magistrat.

W ramach akcji można zwiedzać z biletem ulgowym osiem olkuskich muzeów i galerii oraz zamek Rabsztyn. Biorąc udział w akcji można taniej zwiedzić: Muzeum Afrykanistyczne, Muzeum Regionalne PTTK, Muzeum Twórczości Władysława Wołkowskiego, Kolekcję Minerałów Ziemi Olkuskiej i Skamieniałości Jury Krakowsko-Częstochowskiej, Muzeum Pożarnictwa Ziemi Olkuskiej, Galerię Sztuki Współczesnej Biuro Wystaw Artystycznych, a także Zamek Rabsztyn i nową placówkę, czyli „Chatę Kocjana” w Rabsztynie. Aby zwiedzić te placówki z biletem ulgowym, trzeba przy jego zakupie pokazać kartę biblioteczną lub zakładkę do książki wydaną w ramach akcji. Wydane w ramach akcji zakładki prezentujące olkuskie muzea są dostępne w bibliotekach.
Szczegółowe informacje na temat akcji  można znaleźć na stronie internetowej olkuskiego Urzędu Miasta i Gminy (www.olkusz.eu) w zakładce „Czytasz. Zwiedzasz. Zapraszamy do Olkusza”

Jesteś tutaj: Start News CZYTASZ. ZWIEDZASZ. ZAPRASZAMY DO OLKUSZA