Czytelniku pamiętaj o terminowym zwrocie wypożyczonych zbiorów!

Z nierzetelnymi Czytelnikami Biblioteka wkroczyła na drogę postępowania sądowego!

 


 

Obowiązujący od roku 2015 Rachunek bankowy przeznaczony do wpłat czytelniczych


 

Miło nam poinformować Naszych Czytelników, że Filie Biblioteczne nr 6 w Lgocie i nr 7 Czyżówce rozpoczęły pracę w systemie bibliotecznym Prolib i tym samym zostały włączone w komputerową sieć obsługi Czytelników. Zachęcamy Wszystkich do korzystania z nowych możliwości mających na celu poprawę jakości świadczonych przez nas usług.

 


 

UWAGA CZYTELNICY!!! Od dnia 1 października 2018 roku Medi@teka będzie czynna w godzinach od 11:00 do 19:00.

SZLACHETNA PACZKA W BIBLIOTECE

Już po raz drugi nasza Biblioteka wzięła udział w ogólnopolskiej akcji "SZLACHETNA PACZKA". Tym razem wspomagaliśmy Rodzinę z Trzebini. Dzięki zaangażowaniu i życzliwości pracowników Biblioteki, wybrana Rodzina otrzymała najpotrzebniejsze im artykuły żywnościowe, środki czystości i kosmetyki, a dzieci - materiały szkolne, ubrania, zabawki i słodycze. Z relacji lidera akcji opiekującej się wybraną Rodziną wiemy, że nasze paczki wywołały wiele radości, uśmiechu u obdarowanych i pozwoliły im z większym optymizmem spojrzeć w najbliższą przyszłość.

Dziękujemy wszystkim Pracownikom Biblioteki, którzy zaangażowali się w tegoroczną edycję "SZLACHETNEJ PACZKI" i tym samym wywołali tak wielkie poruszenie w sercach obdarowanej przez nas Rodziny!

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Adama Asnyka

ul. Narutowicza 10
32-540 Trzebinia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 32-612-13-98

NIP: 628-11-80-208

Jesteś tutaj: Start News SZLACHETNA PACZKA W BIBLIOTECE